SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Hayatta her zaman gülümseyip, mutlulukla bakacağınız anı defterlerinizin bol olması dileğiyle..

Mor Fikir Organizasyon

Mor Fikir Organizasyon özgün tasarımları, ürün ve organizasyon çeşitliliği ile yaratıcılığı ön planda tutarak, ekonomi ve piyasa şartlarında kalite – fiyat ilişkisini müşteri odaklı benimseyen vizyon ve misyon bilinciyle yola çıkmış Çanakkale’de bir tasarım ve organizasyon firmasıdır.

Standartların dışına çıkarak yaratıcı uzman tasarımcılarımızla hazırladığımız konsept çalışmalarımızla, müşterilerimizin bize verdikleri bilgiler doğrultusunda karakterlerine ve hayal güçlerine dayanarak kişiye özel tasarımlar ve organizasyonlar hazırlayıp müşterilerimize kendilerini özel hissettirmenin, misyonumuz olduğuna inanmaktayız.

Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ

Mor Fikir Organizasyon olarak organizasyon sektöründe müşteri memnuniyeti temel prensibimiz oldu ve verdiğimiz hizmetlerle bu konuda gereken başarıyı elde ettik. Seçkin ve özel sayılacak kutlama avantajları için görevini yerine getiren bir firma profili çizdik.

Harcadığınız para bizimle birlikte boşa gitmedi ve masraflarınız mutluluğunuzun yatırımı oldu. Çok geniş imkâna sahip olan deneyimli ekibimiz, bu geçen on yıl içinde tüm imkânlarını sizinle paylaşmıştı

MİSYONUMUZ

Her sektörde olduğu gibi organizasyon alanında da çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Yeni fikirler üreten ve yeni yöntemler oluşturan firmamız. Destek konusunda çapı geniş bir hizmet sunumunu sizin ayağınıza getirmek durumundadır.

Sevdiklerinizle ve konuklarınızla birlikte organizasyon konusunda bizden yardım almaya devam etmeli ve bu işin avantajlarını en doğru noktada görmelisiniz.

Mor Fikir

Bir çok organizasyona imza atarak her geçen gün vizyonumuzu dünya trendlerine göre geliştirip, farklı olmanın fark yaratmanın önemini benimseyip yenilikçi ve yaratıcı fikirlerle işlerine değer katarak sürekli büyümeyi hedeflemiştir.

to-topto-top
× Size nasıl yardım edebilirim?