SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Sünnet Organizasyonu

Düğün ve sünnet organizasyonu, kokteyl organizasyonu, gibi etkinlikleriniz için Çanakkale Organizasyon firması olarak her türlü ihtiyacınızı temin ediyor, çeşitli organizasyon hizmetleri veriyoruz. Düğün sünnet organizasyonlarınızda ise, ekipman kiralamadan süsleme hizmetlerine kadar her türlü profesyonel hizmet için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Sünnet düğününde dağıtacağınız ikramlıklar yine konsepte uygun olarak hazırlanmalıdır. Bunlar davetlilere sunulur. Sünnet organizasyonunda dağıtmak için patlamış mısır, Pamuk şeker, Osmanlı macunu, şerbet ve dondurma dağıtımı ve gerektiği taktirde yemek ve ikramlıklar da hazırlanabilir..

Esra Kısaoğlu
Mor Fikir
Çanakkale

Düğün ve sünnet organizasyonlarınız için bir dizi ekipman ve hizmet ihtiyacı duyacaksınız. Nereden başlayacağınızı, nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız, işin içinden çıkmak zor geliyorsa, bu iş yükünü profesyonellere bırakın deriz. Mükemmel düğün ve sünnet organizasyonları gerçekleştiren Mor Fikir Organizasyon firmamız A’dan Z’ye gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, tüm detaylarıyla organizasyonunuzu planlayacaktır.

Esra Kısaoğlu
Mor Fikir
Çanakkale
 

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim
to-topto-top
× Size nasıl yardım edebilirim?