SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Söz Masası & Nişan

Düğün hazırlıklarının ilk aşaması söz töreni ve nişan organizayonudur. Gelin adayları için çok özeldir çünkü damat adayı ve ailesini ağırlayacakları bir gündür. Sıkıcı bir aile merasiminden uzaklaşmanın tek yolu ise onu zevklerinize uygun ve size özel olarak tasarlamaktır

 

Prenses Organizasyon nişan masası, çiçek arka fonlar, yüzük yükselticisi, nişan tepsisi, nişan afişi, söz nişan kadehleri, lokumluklar, nişan magneti ve nişan hediyelikleri, damat kahve fincanı ve diğer tüm nişan hazırlık süslemeleri ile bu günü en özel hale getirir. Söz ve nişan masalarına güzel gelin adayı kızlarımla birlikte karar veriyorum. Hayallerindeki konsepti birebir uyguluyor, nişan öncesi ofisimizde hazır edip sizlere sunuyoruz.

Esra Kalkan
Mor Fikir
Çanakkale

Üstün Kalitemiz ve Kaliteli Hizmet Anlayışımız İle Siz İsteyin Biz Yapalım..! Firmamız sürekli gelişmekte ve büyümektedir. Biz, müşterilerimize geniş hizmet yelpazesi sunmaktayız. Misyonumuz düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek ve imkansız denilebilecek şeyleri bile size sunmaktır… Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Veya Randevu formumuzu doldurun size hemen ulaşalım.

Esra Kısaoğlu
Mor Fikir
Çanakkale
 

Hayatımızda kaç tane önemli gün vardır ki, en ufak detayı bile atlamadan hazırlanacağımız, sabırsızlıkla, dolu dolu eğleneceğimiz o anı bekleyecek.

Düğün ve kına geceleri, bizim ve sevdiklerimizin doğum günleri ve bugün ki konumuzu ilgilendiren nişan günü. Bir kere yaşayacağımız ve unutulmaz olsun istediğimiz o anları en harika şekilde canlandırmak isteriz hafızamızda. Öyle bir nişan masası seçelim ki hem bizim hem de davetlilerimizin hafızasından silinmesin. Söz nişan masası için ilk araştırmaları birlikte başlatalım ve hadi gelin, nasıl bir nişan masası istediğinize birlikte karar verelim. Çanakkale Nişan Organizasyon

Son zamanlarda çokça tercih edilmekte olan Evde Söz ve Nişan Organizasyonu, aileler arası sıcak bir ortam yaratabilmek için oldukça iyi bir fırsat olmaktadır. Böylesine önemli bir günde bulunduğunuz ortamda kullanılan malzeme ve çalışmalar ön plana çıkması için önemli bir unsur olacaktır. Profesyonel ekibimiz ile birlikte yapmış olduğumuz farklı Söz ve Nişan Konsepti ile bu önemli günde ortamı şık bir hale getirmekteyiz.

Çiftler için evliliğe giden bu yolda ilk adım çok önemli olacaktır. Atmış olacağınız büyük adımda bu güzel haberi sevdiklerinizle paylaşmak için tam zamanı. Bu büyük ve önemli günde sevdiklerinizin yanında ortamı güzelleştirmek için ve hayal kırıklığına uğramamanız adına Morfikir Söz ve Nişan Organizasyonu tercih edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim
to-topto-top
× Size nasıl yardım edebilirim?