SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Düğün & Kına

Hayalinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri ve hizmetleri sağlıyoruz. Bizlere ulaşarak ihtiyaçlarınızı, fikirlerinizi ve hayalinizi anlatabilir tümünü gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Çanakkale ve çevresinde birçok yeniliğe imza atmış işini seven mutlu insanlardan oluşan bir ekibiz,
Sizin için buradayız!

 

Çanakkale’de kına gecesi organizasyonu yapan firmalar arasında en iyi olduğumuzu iddia ediyor, bunun kanıtlarını instagram sayfamızda sergiliyoruz. Bol kahkahalı, rengarenk ve sultanlar gibi bir gelin olmanız için çaba harcıyoruz. Kına organizasyonu yapacağınız mekanı sizler için en özel şekilde hazırlayarak, dillere destan bir kına gecesi organize ediyoruz.

Esra Kısaoğlu
Mor Fikir
Çanakkale

Gelin hanımların baba evinden ayrılacağı bu son gecede yapılan kına gecesi en duygu yüklü olanıdır. Bu unutulmaz geceyi sizin adınıza en ince ayrıntısına kadar planlamak ve yönetmek için profesyonel ekibimizle yanınızda olacağız.

Esra Kısaoğlu
Mor Fikir
Çanakkale
 

Gelinlerimizin bizi seçmelerindeki en büyük sebep belki de telaştan yapmak istedikleri birçok şeye zaman ayıramamalarıdır. Hatta çiftler bu stresli günlerde birbirini üzdükleri bile olmuştur. Hem telaş hem de stres ile birçok şey ihmal edilmektedir.

Esra Kısaoğlu farkıyla kına gecenizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlamaktayız. Kimi gelin kına gecesine, kimisi de düğününe fazlası ile önem vermektedir. Kına gecesi basit görünse de aslında hiç de öyle değildir.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim
to-topto-top
× Size nasıl yardım edebilirim?