SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Doğum Günü

Çannakkale’de 1 Yaş Doğum Günü, Frozen Temalı Doğum Günü, Taş Devri Temalı Doğum Günü, Winnie The Pooh Temalı Doğum Günü, Unicorn Temalı Doğum Günü, Yetişkin Doğum Günü, Baby Shower, Hastane Odası Süsleme, Düğün & Nişan & Kına Gecesi Organizasyonu, Kişiye Özel Temalı Butik Organizasyonlar ve Daha Fazlası..

 

Morfikir Çanakkale Doğum Günü Organizasyonu olarak her yaşa uygun ve farklı konseptler de organizasyonlar ile hizmet vermekteyiz. Herkesin yılda en az bir kere olsun kendisini özel hissetmeye ihtiyacı vardır. Mor Fikir Çanakkale Doğum Günü Organizasyon Firması olarak her biri alanında uzamanlaşmış personeli ile size hizmet vermekteyiz.

İster çocuk olsun isterse yetişkin her yaş grubuna göre farklı etkinlikler düzenliyoruz. Çocuklar için: Temalı masa süslemesi, balonlar, cup kekler, temaya uygun yaş pasta, arka afiş ve fon süslemeleri, palyaço, animatörler, hatıra olarak dağıtılacak her şey Mor Fikir Organizasyon da bulmak mümkün.

Esra Kısaoğlu
Mor Fikir
Çanakkale

Son yıllarda oldukça popüler olan özel tema konseptli doğum günü partileri gün geçtikçe daha şık tasarımlarla göz dolduruyor. Happy Organizasyon olarak biz de bu değişim ve gelişime ayak uyduruyoruz. Sizlere daha şık ve yaratıcı fikirler, tasarımlar ile bu mutlu gününüzü unutulmaz bir anı olarak kalmasına katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bizlere.

Esra Kısaoğlu
Mor Fikir
Organizasyon
 

Doğum günü organizasyonu yediden yetmişe her yaş grubu için düzenlediğimiz, planladığımız organizasyondur. Yeni bir yaşı karşılarken sevdikleriniz, dostlarınız ile kalabalık bir doğum günü partisi hazırlayabileceğimiz gibi sevgiliniz, eşiniz ya da aileniz ile birlikte geçireceğiniz doğum günü organizasyonları da planlıyoruz.

Son dönemlerin gözde doğum günü organizasyonlarından biride konseptli doğum günü organizasyonlarıdır. Planlanan doğum günü organizasyonlarında konseptler oluşturarak farklı bir atmosfer de oluşturabilirsiniz.  Belirlenen konseptler doğrultusunda süslemeler, dekorlar ve catering hizmetleri hazırlanır. Doğum günü organizasyonunu düzenleyeceğiniz kişi ister çocuk ister yetişkin olsun her yaşta ayrı bir tadı olan bu organizasyonlarda keyif almak ve eğlenmek için Mor Fikir Organizasyon tüm hizmetleri ile yanı başınızda

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim
to-topto-top
× Size nasıl yardım edebilirim?